Právě jste zde: > Home

SK SOKOL Malé Žernoseky z. s.

MP: Mladé naděje ovládli turnaj v Třebenicích. Letos již podruhé

Fotbalový klub Slavoj Třebenice - Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky 3:3

Tělovýchovná jednota Žitenice - Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky 4:8

Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky - Fotbalový klub Slavoj Třebenice "B" 5:1

V těžkých, chladných podmínkách, uspěli hráči mladší přípravky na satelitním turnaji v Třebenicích, kde se odehrával okresní pohár mladší přípravky. Až na jednu remízu dokázali Sokolíci všechny své soupeře přehrát a zasloužen si odváží pohár pro 1. místo! V letošním ročníku okresního poháru mladších přípravek je to už druhé prvenství během tří turnajů.

 

Kanonádu nad Předonínem řídil Trnka

Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky - SK Předonín 7:2 (4:1)

Velmi dlouho trvalo hráčům Předonína, než dorazili na žernosecké fotbalové hřiště, ke kterému první automobily přispěchaly zhruba 15 minut před začátkem utkání. Pozdní příjezd soupeře nejspíše ovlivnil i nástup domácích na plac, neboť už v první minutě po neshodě v obraně inkasovali první branku. Poté už to ale byli naopak Malé Žernoseky, které přebraly iniciativu hry. Čtyři minuty po inkasované brance vyrovnal Marek Trnka, který ke své první trefě v zápase přidal ještě další dvě branky, které stihl vstřelit do dalších devíti minut. A aby toho nebylo málo, Toncar rozvlnil o několik minut později síť Předonína počtvrté. Od té chvíle Žernosečtí polevili a začali se do kombinací dostávat i hráči z Předonína. Do kabin se odcházelo přeci jen s tříbrankovým náskokem domácích, kteří navíc přidali málo vídaných osm ofsajdů. Do druhé půle vletěli hráči SOKOLa stylově, již v první minutě druhého poločasu zvyšoval vedení Roman Spěváček. V druhých pětačtyřiceti minutách už bylo vidět na hráčích Malých Žernosek, že se pokouší zavézt míč až do opuštěné brány, a několikrát až příliš překombinovali svou akci. To však nezabránilo Trnkovi ke čtvrté trefě v zápase! Hosté ještě snížili v 65. minutě zásluhou Hudečka opět se štěstím, ale poslední slovo měl Spěváček, který jedenáct minut před koncem zakončoval na konečných 7:2. Pro Romana to byla druhá trefa v zápase a čtvrtá celkově.

Sestava SOKOL: Hrdlička - Šváb (61. Švihlík), Hadaš, P. Durček, Šnajdr - Spěváček, J. Puravec, M. Puravec (C) (54. Rysinský), Toncar - Trnka, T. Durček (61. Šturm).
Trenér: Jan Schindler.

Sestava Předonín: Balšánek - Vocásek, Soušek, Mysík, Tuček (71. Rous), Jindřich, Hudeček, Filler, Horák, Dvořák (C), Růžička.
Náhradníci: Kratochvíl, Saur, Kříž, Kořínek.
Vedoucí týmu: Pavel Belšánek.

Branky: 5. Trnka (Toncar), 12. Trnka (Toncar), 14. Trnka (T. Durček), 22. Toncar (Spěváček), 46. Spěváček (T. Durček), 60. Trnka (Spěváček), 79. Spěváček (Toncar) - 1. Horák, 65. Hudeček.
ŽK: ---

Rozhodčí: Bartůněk - Nedorost, Kučera. Střely na bránu: 20-3. Střely mimo bránu: 7-4. Rohy: 3-1. Ofsajdy: 9-4. Přímé kopy: 1-1. Fauly: 8-4. ŽK: 0-0. ČK: 0-0.
Diváci: 75.

 

SP: Odložený domácí turnaj byl pod jasnou taktovkou Lovosic

Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky - Asociace sportovních klubů Lovosice 0:9

Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky - SK Velemín 2:1

Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky - Fotbalový klub Vchynice 2:2

Jelikož nepřálo v neděli počasí pro sehrání satelitního turnaje starších přípravek v Malých Žernosekách, byl odložen na čtvrtek 22. září. Tentokrát už to s počasím vyšlo a mohl se odehrát. Celý turnaj si jasně podmanily Lovosice, které za všechny tři zápasy ani jednou neinkasovaly, za to rozdávaly slušné příděly. SOKOL od Lovosických inkasoval skoro dvoumístný počet branek, horšímu skóre ale mnohokrát zabránil branku hájící Dřevěný. Ve zbylých dvou utkání se podařilo hráčům vstřelit po dvou brankách. Jednou z toho byla nejtenčí možná výhra nad Velemínem (2:1) a podruhé smolná remíza s Vchynicemi (2:2), které vyrovnaly pouhou půl minutu před koncem zápasu. Jelikož měl náš celek stejně bodů jako Vchynice, rozhodovalo o konečném umístění skóre, které bylo příznivější pro Vchynice. Malé Žernoseky skončily na domácím satelitním turnaji třetí.

Diváci: 50.

 

Hráčům zvlhl střelný prach

Sportovní klub Roudnice nad Labem - Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky 4:0 (1:0)

Celý víkend provázel déšť, který ustál až v nedělních odpoledních hodinách. Trochu s obavami odjížděli hráči Malých Žernosek na půdu bývalé třetiligové Roudnice nad Labem. Snad poprvé v novodobé historii klubu jsme byli vpuštěni na hřiště "A". Trávník byl sice dobře připravený, ale až příliš často na něm hráči podklouzávali, z čehož pramenilo plno chyb v rozehrávkách. První poločas byl ze strany Malých Žernosek perfektně odbráněn, čímž se otvírali vrátka do rychlých protiútoků. Největší možnost na skórování měl Trnka, který své zakončení schoval za nohy obránce, ale Sýs si dokázal s jeho střeleckým pokusem poradit. Naopak na druhé straně po rozehrávce přímého kopu neudržel Hrdlička míč v rukavicích a z dorážky nebyl problém pro Václava Srpa dorazit kulatý nesmysl do sítě hostů. Ještě hůře bylo těsně po výměně stran, to svůj osamocený únik proměnil Jaroslav Lebduška, čímž dostal Roudnici do vedení o dvě branky. Jak se blížil čas utkání ke svému zdárnému konci, přibývalo branek na straně domácích, které se zastavilo na čtyř brankách. Je nutno dodat, že tři ze čtyř branek jsme inkasovali po individuálních chybách hráčů. Za zmínku ještě stojí "výkon" rozhodčích, kteří po celý zápas působili dost zmateně a nejednou byla jejich komunikace k smíchu (či snad spíše k pláči?).

Sestava Roudnice n/L.: Sýs (59. Čížek) - Job, Musil, Novotný, Srp (76. Klepáč), Hubený, Půčala (C) (46. Vaněk), Lebduška (80. Hlaváček), Krása, Vecko (46. Matuszewski), Trejbal (náhr. C).
Náhradníci: Neuman.

Sestava SOKOL: Hrdlička - Novák (65. Šnajdr), P. Durček, Hadaš (81. Šturm), Šváb - Spěváček, J. Puravec, M. Puravec (C), Toncar - Trnka (62. T. Durček), Hančl.

Branky: 35. Srp, 47. Lebduška, 59. Novotný, 83. Hlaváček.
ŽK: 45. Hubený, 66. Matuszewski, 68. Job - 52. Spěváček, 64. Hadaš, 82. Hančl, 83. Šturm.

Rozhodčí: Čelko - Dobiáš, Ringel. Střely na bránu: 9-8. Střely mimo bránu: 4-7. Rohy: 4-3. Ofsajdy: 5-3. Přímé kopy: 2-2. Fauly: 21-8. ŽK: 3-4. ČK: 0-0.
Diváci: 150.

   

Strana 9 z 99

  • Příští boj

  • Naposledy

  • Střelci

Sample image Příští soupeř: 

Muži "A":
TJ Sokol Černiv
Neděle 12.11.2017 od 14:00h., venku
---------------------------------------------------
Stará Garda:
Zimní příprava
Pátek 00.00.2017 od 00:00h., doma
---------------------------------------------------
Ml. Přípravka:
Zimní příprava
Sobota 00.00.2017 od 00:00h., doma
---------------------------------------------------
Minipřípravka:
Zimní příprava
Čtvrtek 00.00.2017 od 00:00h., doma

Muži "A":
SK Liběšice - SK SOKOL 0:4
Góly: 9. P. Durček (Toncar), 58. Spěváček (J. Puravec), 67. Šnajdr, 82. Spěváček (Toncar)

-----------------------------------------------------
Stará garda:
T.J. Sokol Velké Žernoseky - SK SOKOL 3:4
Góly: 

-----------------------------------------------------
Minipřípravka:
SK Liběšice - SK SOKOL 5:23
Góly: 

Sezóna 2016/17 Sezóna 2015/16
Toncar - 15 T. Durček - 15
Trnka - 13 Toncar - 11
Spěváček - 9 Šváb - 10
T. Durček - 6 P. Durček - 9
Hančl - 6 J. Puravec - 8
M. Puravec - 6 Spěváček - 5
P. Durček - 5 Gebur ml. - 3
J. Puravec - 5 Hančl - 3
Šturm - 5 Rysinský - 3
Beran - 4 Trnka - 3
Rysinský - 4 M. Puravec - 2
Bereš - 3 Beran - 1
Podrazil - 2 Janda - 1
Šnajdr - 2 Šnajdr - 1
Bortlík - 1
Hrdlička - 1

Narozeniny

V měsíci říjen slaví:
2.10. Srba Václav - 26 let
3.10. Baslík Jan - 42 let
4.10. Kučera Bedřich - 26 let
10.10. Heřmanský Jan - 8 let
11.10. Hančl Josef - 40 let
14.10. Dragoun Petr - 42 let
16.10. Bortlík Lukáš - 42 let
27.10. Rysinský Vladimír - 27 let

Trénink

Muži "A" - Úterý a Čtvrtek od 17:00h.
Stará garda - Úterý od 17:00h.
Ml. přípravka - Čtvrtek od 16:00h.
St. přípravka - Úterý a Čtvrtek od 16:30h.

Sample image

Zajímavé odkazy

mrkněte sem:
Onlajny
Textové online přenosy
výsledky.com
výsledkový servis fotbalu
iDnes.cz
fotbal na iDNES.cz
eFotbal.cz
něco o fotbalu na eFotbal.cz
Sport.cz
i zde píšou o fotbalu