Právě jste zde: > Home FanClub AKCE: tepláková souprava

AKCE: S.K. SOKOL - tréninková souprava

PDF

A mužstvo pořizuje nové žernosecké tréninkové soupravy, které můžete mít i Vy! Proč neukázat svoji klubovou fanouškovskou příslušnost a přitom zůstat teple oblečený v chladných dnech?

Snažili jsme se pořizovací cenu srazit na co nejmenší částku. Nyní je tak možnost pořídit bundu za 600Kč a tepláky za 500Kč. Komplet tedy vyjde na 1100Kč. Upozorňujeme, že podmínkou není brát si k bundě i tepláky. Záleží pouze na Vás, který díl ze soupravy si pořídíte. Každému fandovi, který nás touto cestou podpoří, velmi děkujeme. Bunda i tepláky jsou k mání ve velikostech S, M, L, XL, XXL.

Pokud bude z Vaší strany zájem, je možné zařídit potisk loga klubu + čísla na soupravu. Tuto dodělávku hradí klub.

Prosíme fanoušky, kteří budou mít zájem, aby se každou sobotu ozvali Janu Puravcovi buď osobně nebo na telefonní číslo 606494435. Bude možné si jednotlivé části vyzkoušet, peníze pokud možno s sebou.