Právě jste zde: > Home FanClub AKCE: kšiltovka

AKCE: SK SOKOL - kšiltovka

Do našeho sortimentu fanshopu jsme před týdnem přidali kšiltovky s logem našeho klubu, kterými můžete dát lehce najevo, komu přísluší Vaše fotbalová podpora a navíc zůstanou ochráněny Vaše oči před přímým slunečným paprskem. Volit můžete ze tří barevných variant. Své případné objednávky si můžete vyzvednout v den domácího utkání v areálu SOKOLa.

Cena kšiltovek je různá:

250 Kč zaplatí ti, kteří ke své objednávce využijí Facebook (zpráva, či komentář pod příspěvkem) nebo SMS na telefonní číslo sekretáře klubu Jana Puravce (606 494 435). Do zprávy uveďte celé jméno objednavatele (jméno i příjemní), barevnou variantu a množství objednanávaných kšiltovek.
Příklad zprávy: Jan Novák, objednávka čepice SK, 2x barva modro-bílá.

300 Kč zaplatí ti, kteří se rozhodnou zakoupit kšiltovku bez předchozí objednávky přímo v den domácího utkání na fotbalovém hřišti v Malých Žernosekách.