Generálka na B třídu nevyšla, SOKOL vysoko prohrál

FK Scholler Křešice - SK SOKOL Malé Žernoseky 9:0 (2:0)

Za týden v sobotu odstartuje kolotoč mistrovských zápasů v 1.B třídě, do které jsme historicky poprvé postoupili před letošní sezónou. Jako generálku jsme chtěli pojmout zápas v Křešicích, ale tvrdě jsme narazili. Na širokém hřišti v Křešicích jsme dokázali zachytávat rychlé protiútoky soupeře ještě v prvním poločase, ve kterém měl na hlavě naší největší šanci Jopa, ale při zakončení netrefil ideálně míč. Naopak jsme inkasovali druhou branku a za tohoto stavu odcházeli po hvizdu rozhodčího ke střídačkám. Už posledních deset minut prvního poločasu jsme se dostávali více do hry a tuto větší aktivitu si přenesli i do poločasu druhého. Ta ale odešla po čtvrté inkasované brance, s čímž přišli i mírné změny v sestavě. Do konce zápasu dostali šanci všichni hráči, kteří do Křešic vážili svou cestu a na rozdíl od Křešic jsme nevyužívali hokejová střídání. Ze zápasu Žernoseky konec konců odešli s vysokou prohrou 0:9, ale aspoň máme odrazový můstek do dalších zápasů, čeho se při hře vyvarovat. Děkujeme všem fanouškům, kteří nás přijeli podpořit do Křešic. Doufáme, že nám zachováte přízeň i přes prohru v dalších duelech!

Sestava Křešice: Větvička - Loula, T. Hrdý, L. Hrdý, Kühn, Lébl, Patka, Schoř, Hingár, Lepič, Satran.
Náhradníci: Limberk.

Sestava SOKOL: Srba (C) - Šváb (55. Novák), P. Durček (80. Kofr), Hadaš, Šnajdr - Spěváček, J. Puravec, Bortlík (55. M. Puravec), Toncar - Jopa (80. Šturm), T. Durček (55. Hančl).
Trenér: Jan Schindler.

Góly: 20., 25., 48., 55., 60., 68., 73., 85. (pen.), 90. - 0

Střely na bránu: 11-4. Střely mimo bránu: 7-6. Rohy: 7-3. Ofsajdy: 2-1. Přímé kopy: 0-0. Penalty: 1-0. Fauly: 7-8. ŽK: 0-0. ČK: 0-0.