Právě jste zde: > Home

Z Rovného vezeme historicky první body z 1.B třídy

Email Tisk PDF

Tělovýchovná jednota Podřipan Rovné - SK SOKOL Malé Žernoseky 1:0 np (0:0), poločas 0:0

Svůj historicky první zápas v 1.B třídě odehrál SOKOL už v dopoledních hodinách v Rovném, pod bájnou horou Říp. Už od počátečních minut jsme soupeři dávali jasně najevo, že jsme nepřijeli zápas pouze prochodit. Na širokém hřišti bylo možné hodně kombinovat. Se soupeřem jsme drželi krok, ale časté zásahy rozhodčích do hry naší hru hodně narušovalo či zastavovalo. V závěrečných minutách se k dobré brankové příležitosti dostal jeden z domácích hráčů, ale Kadeřávek po celý zápas předváděl v bráně velmi dobrý výkon, a nejinak tomu bylo i při této příležitosti. Kopání penalt po konečném skóre 0:0 už byla jen pomyslná třešnička na dortu. Vítěz bonusového bodu nadešel až po 14. sérii!

Sestava Rovné: Jelínek - Cuchý (C), Körmendy, Černý, Mejzr (59. Drobný) - Kratochvíl, Ullman (88. Vilánek), L. Gipfl, Řezáč - Kotrba (80. Šámal), J. Gipfl (60. Sedláček).
Trenér: Roman Vilánek.
Náhradníci: Boura.

Sestava SOKOL: Kadeřávek - Šváb, Hadaš (76. Bortlík), P. Durček (30. Hančl), Šnajdr - Spěváček (C), J. Puravec, M. Puravec, Toncar - T. Durček, Jopa (88. Novák).
Trenér: Jan Schindler.
Náhradníci: Rysinský, Kofr, Šturm, Trnka.

Branky: rozh. pen. Šámal.
ŽK: 55. Řezáč, 89. L. Gipfl - 29. Spěváček, 35. Jopa, 82. Toncar, 86. Kadeřávek.

Rozhodčí: Toráč - Prágl, Trutnovský. Střely na bránu: 4-1. Střely mimo bránu: 6-2. Rohy: 4-4. Ofsajdy: 2-8. Přímé kopy: 1-0. Penalty: 0-0. Fauly: 19-14. ŽK: 2-4. ČK: 0-0.