Další penaltový rozstřel tentokrát pro SOKOL

Sportovní klub SOKOL Malé Źernoseky - Tělovýchovná jednota Hrob 1:0np (0:0), poločas 0:0

Podruhé v řadě, v pouhých dvou kolech, jsme dotáhli nerozhodný zápas až na penaltový rozstřel. Ten tentokrát nedosáhl rekordní 14. série, ale naopak se kopalo pouze povinných 5 kopů na obou stranách. Malé Žernoseky zvítězily na penalty v poměru 4:3 a poprvé v 1.B třídě se radují ze zisku dvou bodů. O rozhodující penaltu se postaral Jaroslav Šturm.

Sestava SOKOL: Kadeřávek - Novák (80. Šturm), P. Durček, Šnajdr, Šváb - Spěváček (C), J. Puravec, M. Puravec, Toncar - Jopa, T. Durček.
Náhradníci: Rysinský, Švihlík, Srba.
Trenér: Jan Schindler.

Sestava Hrob: Mareš - Týma, Hudský (C), Tichý, Kozák, Šural, Pištora, Ferko, Severa, M. Brandl st. (75. Hájek), Rudolf (68. Vrábel).
Náhradníci: M. Brandl ml., Gábor.
Trenér: Zdeněk Havlíček.

Branky: rozh. pen. Šturm.
ŽK: 26. Šural, 66. Pištora, 68. Rudolf, 79. Severa, 80. Ferko.

Rozhodčí: Davignon - Živnůstka, Novotný. ŽK: 0-5. ČK: 0-0.