Právě jste zde: > Home Muži "A" Historie Sezóna 2010/2011 Reporty ze zápasů

A - Sezóna 2010/2011

SK SOKOL : Liběšice 1:1 (1:0)

Další utkání za námi a další ztráta v honbě za záchranou v soutěži. Utkání jsme rozehráli v celku dobře a po většinu prvního poločasu byli lepším týmem, ale jak už je u nás na jaře časté, bez větších gólových šancí a střel na bránu soupeře. Hosté do konce po faulu Švába ve vápně neproměnili pokutový kop. Ve 35.min se v útoku prosadil Pospíšil a jeho nepřesný centr trefil břevno od kterého se míč odrazil na nohu Patrika Hraničky a vedlo se 1:0.

Druhý poločas jsme tradičně nechali soupeře, který prakticky celý druhý poločas hrál lépe. Po 60.minutách musel pro zranění střídat Puravec a bylo ještě hůř. Hosté z jedné z mnoha standartních situací vyrovnali krásnou hlavičkou a šancí měli ještě více. Těsně před koncem utkání se na nás mohlo usmát i štěstí, ale krásný centr Pospíšila nedokázal proměnit Šturm ve vítězný gól a hlavičkoval vedle. Hosté hráli výborně v obraně a bod si odváželi zaslouženě. Utkání řídil dobře hlavní rozhodčí Barva.

Sestava SK SOKOL: Šváb - Toncer - Durček - Šnajdr - Schindler - Trnka - Puravec (Švihlík) - Spěváček (Srba) - Pospíšil - Kučera (Šturm) - Hranička

FK Libochovice : SK SOKOL 6:3 (3:2)

Další těžká rána po nečekaném debaklu od Libochovic. Odjíždělo se v celku dobré náladě a čekali jsme že si konečně zase nějaký bodík odvezeme, ale realita byla úplně jiná. Libochovice z prvních dvou šancí vedli 2:0 a  když Toncar své dvě tutovky neproměnil, vypadalo to hodně špatně. Kolem 25.minuty pro svalové zranění musel střídat Hanuš, do obrany přišel Švihlík a v útoku vedle Toncara dostal šanci Durček. Okamžitě jsme byli pro domácí nebezpeční a během deseti minut vyrovnali po krásné hlavičce Trnky a gólové nahrávce Durčeka pro Toncara na 2:2. Zápas se musel líbit, protože se hrálo ve velkém tempu. Ve 45.minutě se míč dostal na hranici našeho vápna, hráč Libochovic už prošel do vápna, ale byl faulován Spěváčkem. Rozhodčí správně nařídil pokutový kop, a do kabin jsme odcházeli za stavu 3:2 pro Libochovice.

Celý článek...

SK SOKOL : Viktorie Budyně 0:2 (0:2)

Další ztráta na domácím hřišti. Utkání jsme rozehráli v celku dobře a prvních 10 minut jsme byli lepším týmem, ale bez větší šance. Budyně hru vyrovnala a přehrávala nás od ztráty našeho předstopera Bendy, který musel odstoupit pro svalové zranění. Po dalších 6 minutách špatně došlápl Liška a přišlo naše druhé střídání cca ve 21minutě zápasu. Než jsme se ze ztrát vzpamatovali, na hranici vápna vystřelil možná i vedle brány Budyňský hráč, Šváb však míč neudržel a vyrazil před sebe a Budyně vedla 1:0. Druhý gól přišel po další chybě a zbytek poločasu jsme se báli, aby jsme nedostali další branky.

FK Travčice : SK SOKOL 5:0 (1:0)

Nepovedené utkání z naší strany. Domácí byli celý zápas lepší a měli i dostatek gólových příležitostí, ale v první půlce je nedokázali proměnit díky výborně chytajícímu Švábovi. Od nás měl větší šanci na začátku Hanuš, ale nepřehodil gólmana Travčic. Domácí se krásně trefili z přímého kopu a po poločase vedli 1:0.

SK SOKOL : FK Mlékojedy 2005 1:1 (0:0)

Zápas který podle očekávání většiny, měl končit vítězstvím byl asi pro mnohé šokem. Hosté byli lepší po většinu utkání a přehrávali nás. Na velmi špatném terénu se zápas nemohl líbit snad nikomu a doufáme, že se naše hřiště na příští zápas doma o dost zlepší. Do branky se vrátil Šváb a do pole z Lukavce vyloučený Puravec. Do kompletního týmu chybějí jen Durček a Hranička. Utkání nemělo vyložené šance, hrálo se od vápna k vápnu, bylo to hodně o soubojích a nasazení. Krásně se po 70 minutách individuálně prosadil Liška, hosté po několika minutách vyrovnali nádherným gólem hlavou. Za remízu můžou být asi spokojené obě mužstva, výborně utkání řídila i trojice rozhodčích.

Seastava SK SOKOL: Šváb - Toncar - Benda ( Hála) - Schindler - Šnajdr - Liška - Puravec - Spěváček ( Šturm ) - Trnka - Hanuš ( Pospíšil ) - Kučera.