Právě jste zde: > Home Muži "A" Historie Sezóna 2009/2010 Reporty ze zápasů

A - Sezóna 2009/2010

SK SOKOL : BROZANY B 0:2 (0:0)

SK SOKOL :  BROZANY B  0:2 (0:0)

Se soupeřem jsme drželi krok prvních 30 minut, kde jsme si vytvořili i několik šancí. Brozany nás přehrávali fyzicky a ve druhém poločase i zaslouženě vstřelili dvě branky po našich chybách. Vyhrál nejlepší tým soutěže a zaslouženě postupuje. Nás může těšit, že jsme sehráli pěkný zápas a při troše štěstí se dal vydolovat i bodík. Opět nás podržel i Lukáš Šváb v bráně i když chytal se zraněním.

setava domácích: Šváb - Liška - Durček - Benda - Spěváček - Šturm (Florek) - Hofman - Puravec - Trnka - Hála (Švihlík)

SOKOL HOŠTKA : SK SOKOL MALÉ ŽERNOSEKY 1:3 (1:2)

SOKOL HOŠTKA : SK SOKOL MALÉ ŽERNOSEKY  1:3  (1:2)

Po několika letech se na zápas vyrazilo autobusem ve kterém hráči i fandové jeli společně. Zápas jsme začali velmi dobře a hned v úvodu jsme si vytvořili dvě slibné šance. Hoštka nehrála vůbec špatně, ale Toncar v útoku hrál velký zápas, první svojí šanci proměnil a při druhé, dal nádhernou přihrávkou možnost zvýšit Hraničkovi. Vedlo se 2:0 a vypadalo to, že si body v pohodě odvezeme. Po zbytečném faulu, kdy hráč Hoštky s míčem směřoval ven z pokutového území, přišel faul Hály ve vápně a penalta kterou s přehledem proměnil hráč domácích. Hoštka už do konce poločasu byla herně lepší, hrála pěkný fotbal, ale pozorně v bráně chytal Šváb a podržel nás. Do druhého poločasu jsme mohli vidět několik hezkých a kombinačních akcí obou týmu, kde domácí byli o krůček lepší, ale nedávali ani čisté gólové šance. Šváb v bráně chytal i s patřičným štěstím, ale gól nepustil. Vysvobození přišlo asi v 85.minutě, kdy po trestném kopu Durčeka, jinak výborný gólman domácích míč neudržel a vyrazil před sebe, kde velmi důležitý gól dorazil do brány Florek. Utkání s přehledem a dobře řídil rozhodčí Pekárek. Hoštka sestupuje do 3.třídy, ale překvapila nás pěkným fotbalem.

Cesta zpátky autobusem byla super a doufám, že nebyla poslední zase na několik let.

Sestava: Šváb - Liška (Florek) - Durček - Benda - Spěváček - Hála (Šturm) - Hranička - Puravec - Trnka - Toncar - Hofman (Pospíšil)

1.hvězda zápasu - Toncek - cestu zpátky si určitě užíval, když se v autobuse několikrát skandovalo jeho jméno.

SK SOKOL : TEREZÍN 2:1 (0:0)

SK SOKOL  :  TEREZÍN   2:1 (0:0)

Další body a konečně zase získané doma.  Pěkné utkání z favoritem 2.třídy před slušnou návštěvou a při krásném počasí. Do utkání nemohl naskočit Pospíšil a v Libochovicích vyloučený Hála. Na lavičce se objevila posila ze záložních řad....Kudlička a Švihlík a tak by to mělo v nouzi být. První poločas jsme byli určitě lepší, ale problémy nám dělal Honza Kačírek v obraně soupeře jeho trvdou, ale čistou hrou. Ve druhém poločase jsme po 5 minutách po chybě Durčeka dostali gól a prohrávali 0:1. Vytvořili si i dostatek šancí, ale vyrovnání přišlo až po centru, kde ve skrumáži nejvýše vyskočil Benda a míč šel přímo k tyči. Po několika zákrocích obou brankářů to vypadalo na remízu, ale asi 15min do konce po pravé straně míč zatáhl Trnka, který našel Hraničku přesnou přihrávkou v pokutovém území a ten nedal Brožíkovi šanci a poslal SOKOL do vedení které jsme udrželi.

sestava domácí: Šváb - Liška - Benda - Durček - Spěváček - Šturm (Švihlík) - Hranička - Puravec - Trnka - Hofman (Kudlička) - Toncar (Florek)

FK LIBOCHOVICE : SK SOKOL 0:1 (0:0)

FK LIBOCHOVICE : SK SOKOL  0:1 (0:0)

Horká půda soupeře a jedno s nejkvalitnějších mužstev  soutěže nás vedlo k opatrnosti. V nervozním začátku, když po 3 minutách viděl Hála žlutou kartu za zbytečné řeči, nám určitě také dobře nebylo. Poločas jsme přežili a co víc, měli v něm několik příležitostí vstřelit branku. Šance Florka byla 100% gólová, ale zneškodnil jí výborný gólman soupeře. Po poločase dorazila posila Honza Baslík, protože jediný hráč připravený na naší lavičce, měl zdravotní problémy. Začalo se podobně jako při prvním poločase, cca ve 3.minutě viděl Hála druhou žlutou kartu a musel do sprchy. Soupeř měl před sebou téměř poločas proti desíti a čekal se drtivý tlak. Osamocený Pospíšil v útoku jen čekal na brejky a zbytek mužstva bojovalo ze všech sil, aby soupeř gól nedal. Ke gólovým šancí jsme ho nepustili, a několik nebezpečných centrů zlikvidoval včasným a přesným vyběhnutím Šváb v bráně. A když už jsme po několika našich brejcích začali doufat v remízu, Baslík v záloze dal milimetrovou přihrávku Hraničkovi, který už nedal výbornému gólmanovi Libochovic šanci a nečekaně vedli 1:0. Celé mužstvo zaslouží velký dík za bojovnost, hráči jako Durček, Benda, Toncar, Trnka i Pospíšil dohrávali zranění, ale dokázali jsme to. Celý zápas v pohodě a přesně řídil rozhodčí Starý.

Sestava SK SOKOL: Šváb - Toncar - Durček - Benda - Spěváček - Hála - Hranička - Puravec - Trnka (Šturm) - Pospíšil - Florek (Baslík)

SK SOKOL : ŽITENICE 2:3 (1:0)

SK SOKOL  :  ŽITENICE  2:3 (1:0)

Opět nepříjemná ztráta bodů na domácím hřišti. Podobné utkání jako s Dobříní, ale řekl bych, že Žitenice byli ještě slabším týmem než oni. Nikdo se nedokáže povzbudit a stáhnout ostatní k výkonu. Za zápas jsme si nevytvořili gólové šance a kromě dvou krásných gólů Hanuše a Hraničky jsme brankáře neohrozili. Soupeř na tom byl podobně a ve střelách na bránu měl úspěšnost asi 75% ze 4 střel nám dal 3 góly. Výborně zápas řídil rozhodčí Bobek. Bojujeme dál a snad ještě nějaký ten záchranářský bodík vydolujeme. Špatné počasí a zápasy posledního kola Gambrinus ligy, zapříčinilo i malou návštěvu diváků a fanoušků.

sestava: Šváb - Toncar ( Šturm) - Durček - Liška - Spěváček (Kučera) - Hála (Florek) - Hranička - Puravec - Hanuš - Hofman