Právě jste zde: > Home Mládež Mladší přípravka

Ml. přípravka

MP: Přípravka vlétla do soutěže třemi prohrami

Fotbalový klub Slavoj Třebenice - SK SOKOL Malé Žernoseky 7:1 (2:0)

SK SOKOL Malé Žernoseky - Asociace sportovních klubů Lovosice 1:11 (0:8)

SK SOKOL Malé Žernoseky - Asociace sportovních klubů Lovosice "B" 4:5 (2:2)

Ke svému letošnímu prvnímu satelitnímu turnaji odjela mladší přípravka na půdu do Třebenic. Nám věrně známí soupeři soupeři hráli učebnicově, díky čemuž přehrávali mnohem mladší hráče SOKOLa. Až proti záloze Lovosic jsme dostali šanci bodovat. Celý zápas byl velmi vyrovnaný, ale po závěrečném hvizdu se přeci jen radovali hráči z města. Nevěšíme hlavy a příště soupeře potrápíme mnohem více!

MP: Mladé naděje ovládli turnaj v Třebenicích. Letos již podruhé

Fotbalový klub Slavoj Třebenice - Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky 3:3

Tělovýchovná jednota Žitenice - Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky 4:8

Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky - Fotbalový klub Slavoj Třebenice "B" 5:1

V těžkých, chladných podmínkách, uspěli hráči mladší přípravky na satelitním turnaji v Třebenicích, kde se odehrával okresní pohár mladší přípravky. Až na jednu remízu dokázali Sokolíci všechny své soupeře přehrát a zasloužen si odváží pohár pro 1. místo! V letošním ročníku okresního poháru mladších přípravek je to už druhé prvenství během tří turnajů.

MP: Pochmurné počasí doplnily pochmurné výsledky

Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky - Tělovýchovní jednota Sokol Libochovany 2:13

Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky - Asociace sportovních klubů Lovosice 1:7

Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky - Asociace sportovních klubů Lovosice "B" 6:6

Už od pátečního večera se snášely z nebes kapky vody a ty přistávaly i v sobotním dopoledni, kdy se měl odehrát satelitní turnaj v Malých Žernosekách. Počasí se ale naštěstí s přibývajícím časem lepšilo a lepšilo, až přestalo pršet úplně. Trávník byl v dobré kondici, a tak museli přispěchat i všichni soupeři. V prvních dvou utkáních byli hráči SOKOLa směrem dopředu takřka bezzubí, v posledním duelu ale předvedli, že hrát fotbal rozhodně umí a musí se s nimi počítat. Nad rezervou Lovosic dlouho vedli, ale přeci jen si po závěrečném hvizdu rozdělili po jednom bodu. Leč skončili mladí fotbalisté na posledním místě, na tvářích hráčů převládaly úsměvy. Z domácího turnaje si odnesli individuální ocenění hned dva Žernosečtí - Štěpán Daňkovský byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje, a Miroslav Kučera byl vyhlášen nejlepším hráčem Malých Žernosek.

MP: Do tabulky přibylo prvních 6 bodů

Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky - Asociace sportovních klubů Lovosice "A" 8:3

Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky - Tělovýchovná jednota Sokol Libochovany 8:5

Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky - Asociace sportovních klubů Lovosice "B" 6:10

V sobotním dopoledni zajížděli hráči mladší přípravky opět na půdu Lovosic. Tentokrát se ovšem setkali s mnohem lepším výkonem a převážně střeleckým umem. V každém zápase se podařilo vstřelit minimálně šest branek! Výsledkem tohoto snažení bylo pro naše nejmladší budoucí naděje výtečné 2. místo. Třešničkou "na dortu" bylo udělení ocenění nejlepšího střelce turnaje Filipu Černému, který vsítil 14 branek!

MP: Bojovnost byla, body nikoli

Tělovýchovná jednota Sokol Libochovany - Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky 15:0

Asociace sportovních klubů Lovosice - Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky 5:2

Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky - Asociace sportovních klubů Lovosice "B" 2:5

Podobně jako dospělým, už i našim mládežníkům začala ostrá sezóna. Jako první přišli na řadu hráči mladší přípravky, kteří putovali do Libochovan. Ve velmi obtížné konkurenci satelitního turnaje jsme sice nevybojovali ani jeden bod, ale za urputnost, s jakou hráči do zápasů nastupovali, si zaslouží pochvalu. Věříme, že příště už nějaký bodový zisk zaznamenají. Aspoň částečnou náplastí na bezbodový výjezd je ocenění nejlepšího hráče turnaje, které obdržel Adam Treitthart.

Rozpis záp. - ml. přípravka

Formou satelitních turnajů

Okresní přebor, sk. A:

Sobota 2.9.2017 od 10:00h.
v Třebenicích

Sobota 9.9.2017 od 10:00h.
v Malých Žernosekách

Sobota 16.9.2017 od 10:00h.
v Lovosicích

Sobota 23.9.2017 od 10:00h.
v Lovosicích

-------------------------------------

Okresní pohár, sk. D:

Sobota 30.9.2017 od 10:00h.
v Malých Žernosekách

Sobota 7.10.2017 od 10:00h.
v Úštěku

Neděle 15.10.2017 od 10:00h.
v Brozanech

Sobota 21.10.2017 od 10:00h.
ve Vědomicích

Trenér

Miroslava Švábová, Roman Spěváček

Trénink

Trénink je každý čtvrtek od 16:00h.