Právě jste zde: > Home St. Garda Sezóna 2015/2016

SG - sezóna 2015/2016

SG: Po výhře si hráči dokopnou ještě více užili

Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky - Tělovýchovná jednota Slavoj Bohušovice nad Ohří 4:1 (2:0)

V již tradiční páteční čas rozehráli svůj poslední domácí zápas hráči staré gardy, pro které to byl zároveň poslední zápas sezóny ročníku 2015/2016. Byla zde jistá možnost posunu výše tabulkou, ale to již nezáviselo pouze na našem celku. Zápas provázela plná řada kombinačních akcí, občas až příliš překombinovaných, kvůli kterým se diváci dočkali "pouze" pěti branek. V prvním poločase se podařilo SOKOLu prosadit až v jeho druhé polovině. Nejprve udeřil Dragoun z pravé strany a o čtyři minuty později ho napodobil Florek, který nadvakrát překonal brankáře soupeře. Ve druhém poločase už jsme své akce opravdu překombinovávali a dávali si přednost v zakončení. To náš stálo jednu inkasovanou branku, a tím pádem i zdramatizování zápasu. Zápas se ale znovu finálně lámal opět na konci poločasu, tentokrát se v rozmezí dvou minut trefil dvakrát Arpád Gebur st. Po tomto vítězném utkání započala dokopná, kterou si všichni náležitě užili.

Góly: 32. Dragoun, 36. Florek, 86. Gebur st., 88. Gebur st.

SG: V boji o záchranu jsme udělali důležitý krok

Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky - TJ Sokol Pokratice-Litoměřice 6:2 (2:2)

Páteční odpoledne již tradičně patřilo hráčům staré gardy, kteří přivítali před vlastními fanoušky nedaleké Pokratice. Tento zápas byl přímým soubojem o sedmé místo, tedy první nesestupové místo. A na tempu i předváděné hře to bylo znát. Už do poločasu mohli diváci vidět čtyři branky - nejprve si připsaly dvě trefy Žernoseky, v druhé polovině prvního poločasu dvě trefy Pokratice. Ve druhém poločase už byl ale jasně lepším celkem SOKOL, který s ubývajícími minutami přehrával unavené hráče Pokratic čím dám tím více. Skóre se zastavilo po vstřelení šesté branky domácích a právě na předposlední Pokratice máme dvě kola před konce soutěže náskok 4 bodů.

Góly: Hančl 2, Bortlík, Kudlička, Pokorný, vlastní

SG: Litoměřice nám uštědřily bůra

Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky - FK Litoměřice 1:5 (0:2)

Gardisté se pustili jako již tradičně do víkendových bojů jako první věková kategorie našeho klubu. Na domácím hřišti přivítali nedaleké Litoměřice. A už na začátku zápasu bylo zřejmé, že je nečeká nic lehkého. V prvních pětačtyřiceti minutách jsme si nevytvořili takřka žádnou šanci, naopak soupeř nás zasypal salvou střel, z nichž dvě skončily v naší síti, k tomu všemu druhá z bodu pro pokutový kop. Ve druhém poločase už byl náš výkon soustředěnější, ale na body to rozhodně nestačilo. Naše jedna branka byla spíše ku kosmetickému upravení závěrečného skóre. I nadále se držíme na dostřel Českým Kopistům a dostatečný počet bodů před předposledním Vražkovem.

SG: S Vražkovem remíza i na jaře

TJ Sokol Vražkov o.s. - Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky 4:4 (2:1)

V pátečních odpoledních hodinách odehráli hráči staré gardy další zápas okresního přeboru. Tentokrát měli cestu na hřiště předposledního Vražkova. První poločas nebyl z naší strany zcela dobře odehraný, neboť po prvních pětačtyřiceti minutách jsme prohrávali o jednu branku 1:2. Vše se ale změnilo v poločase druhém, kdy jsme takřka po celou dobu drželi tempo se soupeřem a v konečném důsledku si ze hřiště soupeře připisujeme jeden bod za remízu. Čtyři kola před koncem sezóny tak máme pětibodový náskok právě na posledního soupeře z Vražkova, předposledního celku OP.

SG: České Kopisty padly až příliš lehce

Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky - Tělovýchovná jednota Sokol České Kopisty 5:2 (3:1)

V dnešním slunečném dni přivítali gardisté na domácím pažitu hráče Českých Kopist. Pro překvapení většiny přítomných diváků jsme svého soupeře přehrávali již od úvodních minut a ujali se co nevidět vedení 2:1. Své vedení si nejenže dokázali udržet, ale přidali ještě další tři branky. Naši nejstarší fotbalisté vybojovali velmi cenné tři body, které pomohou v boji o záchranu okresního přeboru.

Góly: Hančl, Rambousek, Florek, Novotný, Kudlička