Právě jste zde: > Home St. Garda Sezóna 2016/2017

SG - sezóna 2016/2017

SG: Ani na šestý pokus se nepodařilo porazit Tigo

Tigo Nučnice 1996 - SK SOKOL Malé Žernoseky 4:0

Už dlouhá léta nemůžou nalézt hráči staré gardy recept na celek Tiga, se kterým mají bilanci po tomto utkání 5 proher a 1 remízy. Do mnoha střeleckých příležitostí jsme se nedostali, ale když už mohlo dojít k většímu ohrožení branky, ztroskotali jsme s přesností. Buď letěly střely do náruče brankáře či skončil míč daleko vedle brány. Bez vstřelených branek se nedá vítězit, díky tomu jsme si přivezli porážku 0:4.

SG: Ve Štětí se zrodily tři body

SK Štětí - SK SOKOL Malé Žernoseky 1:2

O soubojích se Štětím bychom mohli napsat, že ve většině našich zápasů je domácí půda spíše problémem. Například stejně jako na podzim, i v jarní části soutěže si všechny 3 body odvezli hosté, tentokrát Malé Žernoseky. Touto výhrou jsme se dostali zase o pár pozic výše ode dna tabulky.

Branky: Bortlík, Janda.

SG: Zisk bodů zapisujeme až ve 4. kole

Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky - Tělovýchovná jednota Dynamo Střížovice 3:0 (2:0)

Se třemi porážkami v řadě vstupovali fotbalisté Malých Žernosek do zápasu se Střížovicemi, které už jednou poznali pocit vítězství. Ačkoli nebyla taková početná skupinka diváků, která už se klasicky u zápasů žernosecké staré gardy schází, mohli všichni přítomní shlédnout velmi kvalitní utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Už v první půli musel řešit několik nebezpečných situací Zuch v bráně domácích. Jenže byly to právě Malé Žernoseky, které vstřelily úvodní branku. V deváté minutě zužitkoval centr Berana do vápna přiběhnuvší Tomáš Janda. Ještě hůře bylo pro Střížovice o šestnáct minut později, to když se do sítě soupeře trefil Lukáš Bortlík. S hřejivým pocitem dvoubrankového vedení nastoupili domácí hráči ke druhému poločasu, ve kterém měli plné ruce i nohy práce oba brankáři. Když žádný z hráčů Střížovic nedokázal překonat Zucha, rozhodl o konečné podobě zápasu v posledních minutě utkání opět Tomáš Janda, který stejně jako u prvního gólu uklidil míč do brány po centru Berana. Staří gardisté SOKOLa si tak do tabulky mohli připsat první tři body za vítězství 3:0.

Branky: 9. Janda (Beran), 25. Bortlík, 80. Janda (Beran).
ŽK: Janda.

SG: Na kontě svítí stále nula bodů

Tělovýchovná jednota Sokol České Kopisty - Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky 7:2

Ve třetím utkání Okresního přeboru starých gard přivítaly České Kopisty nejstarší kategorii Malých Žernosek. Favority byli domácí, a ti tyto předpoklady potvrdili. Ačkoli hráči kladli odpor a snažili se po celý zápas hrát kombinační fotbal, na své soupeře nestačili. České Kopisty se až příliš často dostávaly do předbrankového prostoru SOKOLa, ve kterém dokázaly své šance proměňovat. Gardisty Malých Žernosek mohou těšit aspoň dva čestné zásahy do sítě domácích. A i když jsme po třech kolech stále bez bodu, nejsme posledním celkem v tabulce.

SG: Ani druhé domácí představení nebylo úspěšné

Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky - Tigo Nučnice 1996 3:5

Ke svému druhému soutěžnímu utkání nastoupili hráči staré gardy, kteří se utkali s Nučnickým Tigem před vlastními diváky. Bohužel "starým pánům" nevyšlo ani druhé představení v okresním přeboru, když po velkém boji padli rozdílem dvou branek. I přesto se stále držíme na šestém místě díky skóre. Toto umístění by nám na konci sezóny stačilo k pohodlnému udržení příslušnosti v Okresním přeboru.

Branky: