Právě jste zde: > Home St. Garda Sezóna 2017/2018

SG - sezóna 2017/2018

SG: I v deseti hráčích se dá vyhrát

SK SOKOL Malé Žernoseky - Tělovýchovná jednota Sokol Prackovice nad Labem 3:2 (1:0)

Žernosečtí sice do zápasu s nedalekým soupeřem vstupoval pouze s deseti hráči, přesto si ve většině zápasu vytvářeli dostatečný tlak na ohrožení branky. Je ale nutno dodat, že Prackovičtí netrefili celou řadu svých šancí, zejména v prvním poločase. Ve druhém poločase se dostaly Prackovice do vedení 2:1, když dvěma slepenými brankami otočili vývoj utkání. Jenže hráči SOKOLa našli dostatečnou motivaci a nepřízniví stav utkání ještě zvrátili zpět na svou stranu. Po závěrečném hvizdu rozhodčího tak můžeme slavit zisk 3 bodů.

Branky: Dragoun 2, Novotný.

Rozhodči: Sýs.

SG: První body získány na hřišti soupeře

SK Třebívlice - SK SOKOL Malé Žernoseky 3:3

Aspoň z části odčinili hráči staré gardy veliké zaváhání z prvního kola okresní soutěže, ve které obdrželi půl druhé desítky branek. Po odloženém domácím utkání se vydali na půdu do Třebívlic, kde už se dařilo mnohem lépe. Nejenže jsme vstřelili 3 branky, ale inkasovali jsme pouze stejný počet branek, díky čemuž si připisujeme první bod do tabulky a odlepujeme se od dna tabulky.

SG: Někdo kousky sází, někdo sbírá

TJ Lovečkovice - SK SOKOL Malé Žernoseky 15:2 (8:1)

Fotbalovou sezónu 2017/2018 SOKOLa otevřeli hráči staré gardy, kteří se vydali na dalekou cestu do Lovečkovic. Místní fotbalový areál je zasazen mezi sídliště z jedné strany a les ze strany druhé. A už před zápasem se nám dařilo v nezápasových aktivitách, v rámci rozcvičky byly nalezeny menší kousky hříbků. Hledáním a sběrem hub se věnovala většina kádru a zřejmě zde lze hledat kámen úrazu. Během zápasu na fotbal moc myšlenek nebylo. Mimo 15 kousků v naší bráně jsme si do Žernosek přivezli také pěknou úrodu hub, zlehka se dá vykuchtit malá smaženice. Lepších hledačů a sběračů v okrese nenajdete! Dobrou zprávou je, že se do hry dostali i hráči, kteří několik let nehráli a nyní se mohli proběhnout po hřišti - teď už to bude jenom lepší.

Branky: 27. Pokorný, 88. Pokorný.

Rozpis zápasů - st. garda

25.8.  Lovečkovice  M. Žernoseky 15:2
     1.9.  M. Žernoseky  Čížkovice
17:30h.
     8.9. Třebívlice M. Žernoseky3:3
   15.9.  M. Žernoseky  Brozany 4:2
   22.9.  Sulejovice  M. Žernoseky 0:1
   29.9.  M. Žernoseky  RM Lovosice 8:1
   6.10.  Milešov  M. Žernoseky 17:00h.
 13.10. M. Žernoseky
 Prackovice 17:00h.
 20.10. V. Žernoseky M. Žernoseky16:30h.
  Zimní přestávka
   13.4. M. Žernoseky Lovečkovice